Ücretsiz Reklam Ver !

Perşembe, Mayıs 17, 2018

Korayblog Reklam Alma şartları;


Korayblog sayfasında blogger olarak uzun yılardır çeşitli yazılar ve çalışmalar yayınlamaktayım. 
Sayfa ve içeriklerde fazla reklam ve tanıtım yayınlayarak görüntüyü boğmamaya ve sade bir tema kullanmaya çalıştım. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda bazı reklam ve tanıtım modelleri hazırlamak istedim. Aşağıdaki modellerden birini seçerek tarafıma ilettiğiniz taktirde yardımcı olmaya çalışacağım. 


İçerik ile Tanıtım : 

Tanıtılmasını istediğiniz blog ya da sitenizin içeriğini en az bir görsel 640 x 400 800 1000 kelimelik yazı ve video ile (isteğe bağlı) mail olarak tarafıma iletmeniz halinde yayınlanacaktır. İçerik yazılarında link çıkışı maksimum 3 adet olabilir. İçerik yazıları en kalıcı ve etkili tanıtım modelidir. korayblog yayında olduğu sürece yayında kalır. 


Fiyat : 80 TL dir.


768x90 Reklam Alanı :

Blog kayıtları üst bölümünde yayınlanır ve 1 ay süre ile yayında kalır. Site ya da blogunuza uygun hazırlamış olduğunuz bannerları mail yolu ile tarafıma ilettikten sonra iletim sırasına ve ücreti hesabıma geçtikten sonra yayınlanır.


Fiyatı 40 TL dir.


125 x 125 Dost siteler bölümü : 

Dost siteler bölümü ücretsizdir. Dört adet site ya da blog 1 ay süre ile link değişimi ile bu bölümde yer alabilir.

Şartlar mail yolu ile karşılıklı anlaşmaya tabidir. Süreler koşullar yerine geldikten sonra mail yolu ile yayınlama başlayış ve bitiş tarihleri bildirilecektir.

Reklam çalışması yapılan kişi ya da kuruluşlar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. 

İletişim 

korayblog.1@gmail.com adresinden reklam taleplerinizi iletebilirsiniz.Blogger tarafından desteklenmektedir.