Ücretsiz Reklam Ver !

Korayblog Reklam Alma şartları;


Korayblog sayfasında blogger olarak uzun yılardır çeşitli yazılar ve çalışmalar yayınlamaktayım. 
Sayfa ve içeriklerde fazla reklam ve tanıtım yayınlayarak görüntüyü boğmamaya ve sade bir tema kullanmaya çalıştım. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda bazı reklam ve tanıtım modelleri hazırlamak istedim. Aşağıdaki modellerden birini seçerek tarafıma ilettiğiniz taktirde yardımcı olmaya çalışacağım.

Ücretsiz Reklam :

 Blog ve siteler için izleyicilere ekleme ile blog listem bölümünde 4 blog şeklinde benim tarafımdan yayınlanacaktır. Talep olması durumda mail ile site/blog linkinizi ulaştırıp 1 ay süre ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Faklı reklam modelleri için aşağıdaki açıklamalara göz atabilirsiniz. 


İçerik ile Tanıtım : 

Tanıtılmasını istediğiniz blog ya da sitenizin içeriğini en az bir görsel 640 x 400 800 1000 kelimelik yazı ve video ile (isteğe bağlı) mail olarak tarafıma iletmeniz halinde yayınlanacaktır. İçerik yazılarında link çıkışı maksimum 3 adet olabilir. İçerik yazıları en kalıcı ve etkili tanıtım modelidir. korayblog yayında olduğu sürece yayında kalır. 


Fiyat : 120 TL dir.


768x90 Reklam Alanı :

Blog kayıtları alt bölümünde yayınlanır ve 1 ay süre ile yayında kalır. Site ya da blogunuza uygun hazırlamış olduğunuz bannerları mail yolu ile tarafıma ilettikten sonra iletim sırasına ve ücreti hesabıma geçtikten sonra yayınlanır.


Fiyatı 75 TL dir.


125 x 125 Banner  : 

Aylık ücreti 50 TL dir 125x125 ebadında resim, logo ve gif gönderebilirsiniz. İçinde bulunulan aya bakılmaksızın resim ulaştığı ve yayına alındığından itibaren 1 aylık süre başlamış olur. Başlangıç ve bitiş süreleri 5 gün önceden mail ile hatırlatılır. Geri dönüş olmaması halinde banner yayından kaldırılır.

Aylık Ücret : 50 TL 
3 Aylık        : 125 TL dir.


Şartlar mail yolu ile karşılıklı anlaşmaya tabidir. Süreler koşullar yerine geldikten sonra mail yolu ile yayınlama başlayış ve bitiş tarihleri bildirilecektir.

Reklam çalışması yapılan kişi ya da kuruluşlar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. 

İletişim 

korayblog.1@gmail.com adresinden reklam taleplerinizi iletebilirsiniz.