Hakkımda

Korayblog Hakkımda Sayfasına Hoşgeldiniz.


1. Neden Blogculuk?

 

Blog yazma işi ilk zamanlar  yazmaktan çok tasarım yönüyle dikkatimi çekmişti.
Yani lise den sonra başladığım ilk işim matbaacılık buna yakın bir konuydu. Çeşitli tasarımlar yapmak bilgisayar üzerinden zevkli bir iş olarak görüyorum.
Daha sonra bu işi bıraktım ve içimdeki tasarım sevdasıyla blog da bunu denemeye karar verdim.

2. Bu blogun amacı nedir?

Çok iddalı bir amacı yok. Blog bilgileri, sinema, otomobil teknoloji vs kısaca hayatta ne yaşıyorsak onları elimden geldiğince paylaşmak.

3. Ben Kimim?

1979 Ankara doğumluyum. İzmir de yaşıyorum. İlk ve orta öğretimimi burada bitirdim. Üniversite Aöf işletme fakültesinde ancak 2 sene okuyabildim. çeşitli nedenlerle ayrılmak zorunda kaldım.
Şu anda gıda sektöründe vardiya müdürü olarak çalışmaktayım. 

Korayblog da Neler Var ?

 

Bu blog kişisel olarak hazırlanmakta  olup araştırmaya dayalı bilgiler içermektedir. 

Okuyucu odaklı olarak hazırlanmakta, geçmişten günümüze blog sinema, yaşam ve teknoloji alanın da neler yaşanmış ve yaşanmakta , okuyucunun istek ve beklentileri doğrultusunda kendini geliştiren ve yenileyen bir yapıda olup sürekli araştırma ve bilgi toplamaktadır. 

Bu doğrultuda korayblog un yazarı olarak işlerimin yoğunluğundan dolayı konu belirmek ve daha kaliteli yazılar yazabilmek adına blogun teması ile orantılı olarak üç ana başlık ve bunlara bağlı alt konular da yazılarıma devam edeceğim.

Bu konular kısaca şu şekildedir;

1- Blogger 


Blog Yazıları

Blog Eklentileri 

Blog Tanıtım


2 - Makaleler

Sinema - Spor - Eğlence 

Kişisel 


3 - Teknoloji 

Teknoloji 

Teknopedi 

Korayblog adından da anlaşılacağı üzere kişisel bir blog tur ve kar amacı gütmemektedir.

Ticari bir amaçla kurulmadığından dolayı isimde kişisel olarak kullanılmıştır. Yayınlanan reklam ve diğer tanıtıma dayalı unsurlar tamamen deneme ve test edip okuyucuya bu konularda destek olmak amacıyla kullanılmaktadır.

Umarım Korayblog size araştırdığınız bir konu da bilgi vermeyle birlikte hoşça vakit geçirmenizi de sağlamıştır. Sevgi saygılarımla

      korayblogHiç yorum yok:

Yorum Gönder