Destek Olun !


2013 yılından beri aktif blogger kullanıcı ve takipçisiyim. Her blog yazarı gibi bende çeşitli bloglar takip ediyorum ve gerek bilgi gerek fikir veya direk bir eklenti şeklinde yararlanıyorum. Bana bu şekilde bilgi ve fayda sağlayan blog lara elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum.

Herkes bir şeyler üretip yardımcı olmaya çalışıyor ve bunun karşılığında bir merhaba dahi olsa insana bu işe devam edebilmesi için güç katıyor. Çok ciddi ve uzun oldu galiba :)

Bu aşamada sizlerden isteğim blogumdan bir şekilde yararlandığınızı ve içeriklerin faydalı olduğunu düşünüyorsanız çeşitli yollarla destek olmanız.

Şöyle ki;- Yorum Bırakın  Bildiğiniz üzere bloggerı diğer sitelerden ayıran özelliklerden biride yorum bölümü.

Bende her blog yazarı gibi yazılarıma olumlu ya da olumsuz (tabii ki argo küfür dışında ) yorum yapıldığında çok mutlu oluyorum. :) Bu nedenle yorumlar yazabilirsiniz.

- Paylaşın  Okuduğunuz bir yazı eğer size ilginç ve faydalı geldi ise lütfen bir kaç saniyenizi ayırıp sosyal ağlarınız da paylaşarak diğer kişilerinde faydalanmasını sağlayın.

- Mail ile abone olun  Blogumda yayınlanan yazılardan hızlıca haberdar olmak istiyorsanız. Sağ üst bölümde bulunan abonelik eklentisiyle abone olabilirsiniz.

- Link verin Blogunuzda faydalı linkler veya dost siteler gibi bir bölüm var ise bu bölüme linkimi ekleyerek hem bana destek olmuş hemde okuyucularınıza keyifli içerikler sunmuş olursunuz. Link için HTML kodu isteyenler aşağıdaki kodu kullanabilir.

<a title="koraybog" href="http://korayblog.blogspot.com" target="_blank">korayblog</a>


- Reklamlara tıklayın Blogumda sağ side bar da ve yazı aralarında google reklamları bulnumakta. Bu reklamlardan size uygun içerikler olduğunu düşünüyorsanız tıklamanız halinde küçükte olsa bir kazanç sağlıyorum. Bu konu da destek verirseniz bir gün size mutlaka geri dönecek bilginiz olsun. :)


Bana önerdiğim yollarla ya da daha farklı yollarla destek veren verecek olan okuyuculara şimdi den teşekkür ederim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder