Korayblog Sayfası Yayınları Sona Eriyor.

Perşembe, Haziran 28, 2018
Merhaba

Sevgili Blogger lar
Uzun yıllardır blog sayfamda yayınlar paylaşmaktayım. Birçok denemelerde bulundum ve çeşitli konularda faydalı bilgiler sunmaya çalıştım. Gerek korayblog sayfasından gerek video olarak youtube  dan ... korayblog kişisel blog sayfası olarak başladığım maceramda blog bilgimin yetersiz oluşundan, yazı yazmayı tam anlamıyla ve  hakkıyla gerçekeştiremediğim den ayrıca bu konuya yeterince vakit ayıramadığımdan dolayı sayfanın yayınına son vermeye karar verdim. 

Kişisel blog kavramını tam anlamıyla yerine getiremediğimi düşünmekteyim. Zamanımın çoğunu tema bulmak blogun şekil olarak daha düzgün görünmesini sağlamakla geçirdiğimin ve  içerik üretme konusunda yaşam tarzımla birlikte kendimin de yetersiz kaldığımın farkına varmış bulunmaktayım. 
Yetersiz kalmaktan kastım anlatmaya değer bulduğum ya da okuyucuya ilginç gelecek durumlar yaşamıyor olmamdır. Tiyatro ya gitmek, kitap okumak, seyahat etmek vs. Belkide yanlış düşünüyor olabilirim ancak tam anlamıyla ulaşmaya çalıştığım ktleye ulaşamamış olmanın vermiş olduğu burukluk ve motivasyon kaybı ile yayınlarıma son verme kararı aldım. Belki çoğu kişinin ilgisini çekmeyecektir ancak takip etme nezaketini ve desteğini gösteren az sayıdaki takipçilerime bilgi vermek ve destekleri için teşekkür etmek için bu şekilde bir veda yazısı hazırlamak istedim. 

Dost siteler bölümü için beni ekleyen bütün arkadaşlara teşekkür ederim. 

korayblog ile birlikte oluşturmuş olduğum diğer projelerim hatta ilk projem olan pcpedide de yayınları sonlandırmaktayım. 

Diğer bir projem blogkataloğu yayın hayatına yeni başlamış bulunmakta kişisel blog yazarı olarak yetersiz olan başarımı bu blog da siz değerli bloggerların tanıtımında katkı sağlamak için göstermeye çalışmak istiyorum. Desteğiniz olur ise yayın hayatına bu şekilde devam edeceğim.

Yaptığım çalışmalar

https://pcpedi.blogspot.com/
https://blogkatalogu.blogspot.com/


Koraybog sayfasını hemen silmeyeceğim. kademeli olarak kaldırmam bir yıl kadar sürebilir sanırım. 

Beni takip eden yazılarıma yorum gönderen yardımcı olan herkese teşekkürler. 


7 yorum:

 1. İnşallah en hayırlısı olur

  YanıtlaSil
 2. İlginiz için teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 3. Koray bey maalesef bannerınızı kaldırmak zorunda kaldım , iyi gubler

  YanıtlaSil
 4. Başlamak kadar bitirmekte normaldir. Blog yazarlığı sabır ve zaman gerektirir. Bu sürede bu işten zevk aldıysanız mutlaka geri dönüş oluyor. Blog kataloğu sayfanıza baktım daha yeni sanırım. Güncelleme yaparak aktif olursanız destek veririm tabi. Blog ajandası sayfam gibi maksat yazarları bir araya getirmek sanırım. Başarılar diliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Doğrusu bitirmek kolay olmadı. Yeni çalışmalar oluşturmak ve temaları Türkçeleştirmekten büyük keyif alıyorum. Evet sizin ajanda sayfanıza benziyor. Ancak isminden de anlaşılacağı üzere blogların tema resimlerine ya da isterlerse kişisel fotoğraflarıyla resimlere dayalı katalog yayınları oluşturmak istiyorum. Güncelliği ve dayanışmayı arttırmak adına çekiliş ve pro seçeneklerle blogları kaynaştırmak hedefimiz. Bu Konuda uygun tema denemeleri yapıyorum. Yeni temayı inceleyip öneri sunmanız gelişim açısından önem taşıyor. Bilgi olarak yarar sağlıyamadığım blog dünyasına tanıtım açısından bir katkım olur diye ümit ediyorum.

   Teşekkürler iyi yayınlar

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.